Sukces Michała i Agatki

Michał Woś uczeń klasy trzeciej gimnazjum zajął pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie fotograficznym organizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu.

Siedmioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie fotograficznym „ Krajobraz marzeń „.

Wszystkie prace były bardzo ciekawe ( można je zobaczyć w galerii) jednak jury przypadła do gustu „Mgła” Michała Wosia. W selekcji zdjęć pomagał uczniom Pan Wiesław Ciećka, który również służył radą i doświadczeniem.

27 listopada Michał odebrał dyplom i nagrody w siedzibie Parków Krajobrazowych.

Dużym sukcesem artystycznym było również wyróżnienie dla Agatki Jarmoszyńskiej z klasy piątej SP , która brała udział w konkursie plastycznym „ Pod kolorowym parasolem jesieni” organizowanym przez Rzeszowski Dom Kultury. Agatka swoja pracę wykonała pod kierunkiem Pana Wiesława Ciećki.

Gratulacje!!!!