” Ojczyzno ma…”

III Przegląd talentów dzieci i młodzieży z gminy Narol z udziałem przedstawicieli naszej szkoły odbył się 23 marca w GOK w Narolu.

Myślą przewodnią tegorocznych ” Inspiracji” , z racji 100 lat niepodległości, była miłość do ojczyzny w twórczości literackiej. Nasi uczniowie przygotowani przez Panią Agnieszkę Niedużak i Panią Annę Mamczur zaprezentowali bardzo patriotyczny repertuar.

Wystapili: Julia Wolanin w kategorii poezja śpiewana z piosenką ” Tchnienie wolności” – III miejsce , Anna Łysakowska recytowała wiersz Lechonia ” Przypowieść” zajmując II miejsce,Paweł Belmas  z wierszem Przybosia” Puki my żyjemy” zdobył I wyróżnienie, Maciek Lasota i Łukasz Radzimirski  w scence autorstwa Antoniego Słonimskiego ” Rozmowa z Rodakiem” w kategorii inscenizacja  I miejsce , Edytka Pudełko, Karol Zaborniak i Krystian Pachla również w scence” Cym dla Ciebie jest Polska?” autorstwa opiekunki Pani Agnieszki Niedużak I miejsce.

Wszyscy wrócili z dyplomami i nagrodami zajmując miejsca od I do III. Gratulujemy występów. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.