Karnawałowa zabawa

Tuż przed feriami zimowymi 27 stycznia w sobotę odbył się w naszej szkole bal karnawałowy . O godzinie 13.00 zabawę rozpoczęli uczniowie klas O-III, którzy bawili się wraz ze swoimi Paniami.           W rolę wodzireja wcieliła się Pani Agnieszka Niedużak szkolny logopeda, która z gracją i  wdziękiem  prowadziła całą choinkową zabawę. Radość dzieci  i stroje , zaangażowanie  rodziców, a nawet dziadków można podziwiać zaglądając do galerii na naszej stronie.

Od godz. 17.00 tańczyli uczniowie klas starszych oczywiście przy zupełnie innej muzyce niż maluchy. Niestety nie opublikowali swoich zdjęć, ale podobnie jak młodsi chętnie zjedli przygotowane przez rodziców kanapki i  też cieszyli się z gwiazdkowych paczek przygotowanych przez Radę Rodziców.

Od poniedziałku wszyscy rozpoczęli ferie. We wtorek , podczas ferii, 36 osobowa grupa młodzieży odwiedziła naszą stolicę województwa  Rzeszów .