Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to duża uroczystość środowiskowa organizowana tego roku w naszej szkole. Na zaproszenie wnuków odwiedziło szkołę ponad 150 dziadków i babć. Wszyscy którzy znają realia lokalowe naszej szkoły doskonale wiedza, że brak sali gimnastycznej  ogranicza nie tylko rozwój sportowy młodzieży ale również powoduje kłopoty w organizowaniu takiej uroczystości o której piszemy. Maluchy przygotowane przez swoje Panie stanęły jak zwykle na wysokości zadania i zaprezentowały wspaniałą cześć artystyczną. Klasy druga i piąta wystawiły Jasełka. Pozostałe maluch od klasy O po III i uczniowie kl. IV wystąpiły z piosenkami, inscenizacjami dedykowanymi swoim babciom i dziadkom . Obok dzieci życzenia wszystkim gościom, w imieniu całej społeczności szkolnej, złożył dyrektor szkoły podkreślając role dziadków w wychowaniu dzieci i olbrzymie znaczenie  jakie odgrywają rodziny wielopokoleniowe. W imieniu Dziadków głos zabrał Pan Zbigniew Rebizant, który podziękował dzieciom i nauczycielom za zaproszenie i przygotowanie uroczystości .  Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na herbatkę i ciastko przygotowane przez rodziców i pracowników szkoły.  Goście byli bardzo zadowoleni i dziękowali za zaproszenie. Niestety musieliśmy ich przepraszać za ciasnotę i ograniczenia związane z warunkami lokalowymi. Cały czas mamy nadzieję, że zarówno lekcje w-f. jak i szkolne i środowiskowe uroczystości  w przyszłości będą odbywały się w pięknej sali gimnastycznej.