Piknik

Tegoroczny Dzień Dziecka i sportu szkolnego obchodziliśmy z małym wyprzedzeniem. Z tej okazji w ramach projektu gimnazjalnego kl.II przygotowała  piknik rodzinny, na  który zostali zaproszeni również rodzice, młodsze rodzeństwo a, nawet dziadkowie.

Podczas pikniku wszyscy mogli skorzystać z dmuchanego placu zabaw,który okazał się atrakcją trafioną w dziesiątkę. uroczystość urozmaiciły występy artystyczne ( wokalne, taneczne i instrumentalne) uczniów  i konkurencje sportowe.

Cały piknik prowadzili nasi gimnazjaliści z kl II, a zespół muzyczny z kl III nadawał ton całej imprezie. Muzycy wystąpili w składzie:  Magda Stopyra gitara i wokal, Krzysztof Płazio gitara i instrumenty perkusyjne i wokal, Damian Wołczyk  gitara i wokal , Paweł Pleskacz instrumenty klawiszowe . Pięknie zaprezentowała się Julia Wolanin wykonując kilka utworów na altówce.

Zespół  z kl III i IV popisał się pięknym układem tanecznym.

Każdy uczestnik pikniku mógł się częstować  kiełbaską z grilla . Uczniowie prowadzili również sklepik szkolny.

O przebiegu pikniku opowiedzą więcej zdjęcia w galerii.